NETWORK TEAM LEADER

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Baví Vás vedení lidí, ale přitom Vám není cizí práce zahrnující řešení technických problémů? Jste komunikativní a rád řešíte problémy vzdáleně? Nebojíte se převzít zodpovědnost za své jednání? Pokud je vaše odpověď ano, pak je tato nabídka určen právě Vám. Mezinárodní společnost hledá vhodné kandidáty na pozici: NETWORK TEAM LEADER

Pracovní náplň

  • Vedení týmu.
  • Pravidelná komunikace s dodavateli.
  • Aktivní přístup na meetinzích s managementem a externími partnery.
  • Technická podpora na nejvyšší úrovni (eskalace ticketů).
  • Change implementace.
  • Incident management.
  • Troubleshooting.
  • Účast na projektech s architekty.
  • Monitoring infrastruktury.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v IT oboru výhodou.
  • Komunikativní znalost angličtiny.
  • Znalost routing a switching (znalosti na úrovni CCNP vyžadováno).
  • Zkušenosti s vedením teamu.
  • Všeobecný přehled v IT
  • Ochota cestovat do zahraničí.
  • Schopnost vést setkání a jednání s vedením a technickými týmy.
  • Schopnost vést malé projekty nebo se podílet na velkém projektu.
  • Správa infrastruktury datového centra - Cisco Nexus platformě. (výhodou)
  • Řízení globální WAN (znalost infrastruktury WAN dodavatele, globální routing).
  • Správa síťové infrastruktury LAN - Cisco Catalyst (znalost dalších platforem je výhodou).
  • Cisco na bázi bezdrátové infrastruktury.
  • NetScaler aplikace (load balancing, reverse proxy).
  • WAN optimalizace (Riverbed).
  • Vendor management.

Co nabízíme?

  • Bonusový systém.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Široký výběr placených školení a kurzů.
  • Penzijní připojištění.
  • Mobilní telefon dle vlastního výběru.
  • Notebook.
  • Pondělní snídaně na pracovišti.
  • Zahraniční cesty.
  • Výborné stabilní pracovní zázemí v rychle rostoucí společnosti.
  • Přátelské pracoviště, ale nejsme Service Share Centrum.
  • Možnost profesního růstu.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.