TECHNOLOG OBRÁBĚCÍCH ROBOTŮ - JUNIOŘI

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

Máte technické vzdělání a rád byste získal unikátní pracovní zkušenosti v oblasti programování a automatizace a rozjel svou profesní dráhu v úspěšné mezinárodní firmě? Pokud Vám zároveň nedělá problém angličtina nebo němčina, tak pro Vás máme unikátní příležitost s možností zaškolení v zahraničí! Rostoucí strojírenská společnost hledá v rámci rozšiřování týmu kandidáty: TECHNOLOG OBRÁBĚCÍCH ROBOTŮ - JUNIOŘI (25 - 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Programování automatizovaných robotických pracovišť
  • Práce se špičkovou inovativní technikou
  • Odstraňování odchylek a hledání zlepšení
  • Pravidelná komunikace se zákazníky
  • Počáteční zaškolení v zahraničí (cca 1 měsíc)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření (ideálně automatizace/robotika)
  • Středně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • Technické myšlení a chuť se učit novým věcem
  • Zkušenosti v oblasti programování robotů (pouze výhodou)
  • Řidičkský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Přístup k nejnovějším technologiím v oboru
  • Možnost seberealizace a dalšího kariérního růstu
  • Práci na projektech v ČR i zahraničí
  • Flexibilní pracovní dobu, mladý kolektiv
  • Příspěvek na stravování, pomoc při relokaci

  • Místo výkonu práce: Jihlavsko