ABSOLVENT – SERVISNÍ TECHNIK S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

27000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Vystudoval si vysokou školu s technickým zaměřením? Baví tě „servisování“ strojů a zajímají tě nejmodernější technologie? Chceš cestovat po světě? Jsi náš člověk! Mezinárodní výrobní společnost, která se zabývá výrobou CNC obráběcích strojů, sídlící v Pardubickém kraji, hledá pro své stroje „doktora“.

Pracovní náplň

  • Oživení stroje a uvedení do provozu
  • Komunikace se zákazníky
  • Práce s technickou dokumentací
  • Report vedení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru (ideálně elektro)
  • Alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny
  • Ochotu cestovat a nebát se ušpinit a pracovat v montérkách
  • Samostatnost, loajalitu a časovou flexibilitu

Co nabízíme?

  • Finanční bonusy, prémie a diety
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Možnost cestovat po celém světě
  • Jazykové kurzy
  • Ubytování

  • Místo výkonu práce: okres Pardubice