SÍŤOVÝ ADMINISTRÁTOR

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Znojmo

Máte dobré analytické myšlení a chtěli byste pracovat na zajímavých projektech ve společnosti provozující síť hotelů ve střední Evropě? Dorozumíte se anglicky? Zašlete nám Váš životopis! SÍŤOVÝ ADMINISTRÁTOR

Pracovní náplň

  • Správa a údržba systémů, SW, HW a serverů
  • Zodpovědnost za zabezpečení systémů
  • Návrh systémových opatření
  • Občasné cestování po pobočkách

Co požadujeme?

  • Orientace v oblasti síťových technologií a zabezpečení
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost Microsoft technologií
  • Orientace ve virtualizovaném prostředí výhodou

Co nabízíme?

  • Spolupráce na zajímavých projektech
  • Pružná pracovní doba
  • Stravování zdarma, možnost zajištění ubytování
  • Bonusy za splněné projekty

  • Lokalita: Znojmo

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.