LABORANT PRO MIKROBIOLOGII

mzdové ohodnocení

Kolín

Máte středoškolské vzdělání v oblasti chemie, mikrobiologie či farmacie a baví Vás práce v laboratoři? Jste zodpovědní a je na Vás spolehnutí? Chcete pracovat pro stabilní společnost, která se o své zaměstnance kvalitně stará? Ano? Potom na nic nečekejte a ozvěte se nám! Významná mezinárodní společnost působící v oblasti biotechnologií hledá posilu do týmu na pozici: LABORANT PRO MIKROBIOLOGII

Pracovní náplň

  • příprava a zpracování analýz mikrobiologických vzorků
  • sterilizace živných médií, údržba laboratorních přístrojů
  • vedení související dokumentace a administrativy
  • provádění kontrol vzorků z výroby
  • práce ve dvousměnném provozu

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání v oboru chemie/mikrobiologie
  • znalost práce v laboratoři a ve sterilních podmínkách
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • zodpovědnost a aktivní přístup k práci
  • uživatelskou znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • atraktivní práci na HPP
  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • 25 dní dovolené, 13. plat
  • příspěvek na rekreaci, dotované stravování
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj, okres Kolín