ZKUŠENÝ ELEKTROPROJEKTANT

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti na pozici elektroprojektanta a v současné době hledáte novou pracovní výzvu? Zajímá Vás oblast projekce kabeláží a chcete pracovat v tomto oboru? Anglicky se domluvíte, chcete se nadále zdokonalovat a angličtinu v práci používat? Pak jste pravděpodobně ten/ta, kterého/kterou hledáme! Nadnárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí Vám nabízí jedinečnou příležitost stát se součástí jejich kolektivu na pozici: ZKUŠENÝ ELEKTROPROJEKTANT

Pracovní náplň

  • návrhy a projekce elektro kabeláže
  • tvorba technické dokumentace
  • komunikace s ostatními odděleními
  • zodpovědnost za dodržování norem

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání, ideálně v elektro oboru
  • anglický jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti s projektováním
  • orientaci v technické a projektové dokumentaci
  • komunikativnost, nadšení, spolehlivost

Co nabízíme?

  • velice zajímavé finanční ohodnocení
  • profesionální zaškolení
  • týden dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: okres Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.