PROJEKTANT ELEKTRO – PLZEŇSKO

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

Jste absolventem střední nebo vysoké školy s elektro zaměřením? Máte zkušenosti s projektováním a návrhy elektro – kabeláží? Přemýšlíte v současné době nad změnou pracovního místa? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Mezinárodní prestižní společnost vyhlásila výběrové řízení na pozici: PROJEKTANT ELEKTRO – PLZEŇSKO

Pracovní náplň

  • návrhy a projekce elektro kabeláže
  • tvorba technické dokumentace
  • komunikace s ostatními odděleními
  • zodpovědnost za dodržování norem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, elektro obor
  • praxi na stejné či podobné pozici
  • schopnost domluvit se anglicky
  • dobré organizační a komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky, cafeterii
  • možnost firemních vzdělávacích kurzů
  • místo výkonu práce: okres Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.