ASISTENT/KA MANAGEMENTU s AJ

Neaktivní nabídka

24000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Není to tak dlouho, co jste dokončili studia a máte alespoň krátkodobou zkušenost s prací Asistent/ky managementu? Komunikace v anglickém jazyce na každodenní bázi pro Vás není překážkou? Máte perfektní organizační schopnosti a reprezentativní vystupování? Pak hledáme právě Vás!! Nadnárodní společnosti působící v oblasti přepravy zásilek hledá novu podporu pro svůj zahraniční management na pozici: ASISTENT/KA MANAGEMENTU s AJ (24-32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • podpora převážně zahraničního managementu
  • zodpovědnost za chod klidnější kanceláře
  • komunikace se zahraničními pobočkami a obchodními partnery
  • organizace a zápisy z porad
  • kompletní zajištění zahraničních pobytů managerů
  • příprava prezentací a reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní využití)
  • prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici
  • MS Office Uživatelská znalost
  • výborné organizační schopnosti, proaktivitu, flexibilitu
  • perfektní profesní a reprezentativní vystupování, empatii

Co nabízíme?

  • spolupráci s nadnárodním managementem
  • možnost dalšího profesního růstu
  • 5 týdnu dovolené
  • sick days
  • stravenky
  • Multisport karta
  • příspěvek na životní připojištění
  • odborné i jazykové kurzy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.