ASISTENTKA PRO 2 IT MANAŽERY

Neaktivní nabídka

20000 - 32000 Kč

Jste organizačně schopná, máte pohodovou osobnost a umíte si poradit ve stresových situacích? Pokud se chcete realizovat ve firmě, kde si váží svých zaměstnanců a dokáží je ocenit, je tato nabídka přesně pro Vás! Moderní mezinárodní společnost hledá posilu na pozici: ASISTENTKA PRO 2 IT MANAŽERY (až 32 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • podpora pro 2 IT manažery
  • domlouvání schůzek, organizace kalendáře
  • správa knihy jízd
  • booking letenek, hotelů
  • administrativa (výkazy, objednávání kancelářského materiálu)
  • účast na poradách

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání (šikovným absolventům VŠ jsou zde dveře otevřené)
  • pokročilou znalost angličtiny (němčina výhodou)
  • schopnost efektivně plánovat a organizovat
  • přehled o asistentské agendě (kniha jízd, kalendář, sdílení informací)
  • znalost práce v MS Office (Word, Outlook, Excel)
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • mzdové ohodnocení s pravidelnými bonusy
  • týden dovolené navíc
  • přátelské pracovní prostředí a zázemí mezinárodní firmy
  • mobilní telefon, notebook
  • firemní akce (snídaně, výlety atd.)
  • smlouvu na dobu určitou, pracovní doba 8-16
  • místo výkonu práce: Brno - centrum