OBCHODNÍ REFERENT S AJ

mzdové ohodnocení

Bruntál

Máte VŠ vzdělání a hledáte zajímavé pracovní uplatnění? Chtěli byste práci, ve které budete mít možnost komunikovat denně anglicky? Láká Vás pracovat v příjemném kolektivu moderní a úspěšné společnosti? Tak na co ještě čekáte? Tato pozice je Vám šitá na míru! Společnost zabývající se chemickou a farmaceutickou výrobou hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: OBCHODNÍ REFERENT S AJ

Pracovní náplň

  • komunikace v AJ se zahraničními klienty
  • zpracování objednávek a další administrativa
  • zodpovědnost za propagaci ve svěřeném regionu
  • zákaznický servis a akvizice nových partnerů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, anglický jazyk komunikativně slovem i písmem
  • zkušenosti se zahraničním obchodem VÝHODOU
  • samostatnost a chuť dále se zlepšovat
  • prozákaznický přístup a obchodního ducha

Co nabízíme?

  • perspektivní pracovní uplatnění
  • zajímavé finanční ohodnocení + odměny
  • prostor pro odborný i osobní růst
  • příspěvky na sportovní akce
  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj