VEDOUCÍ LABORATOŘE

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste vysokoškolsky vzdělaný odborník v oblasti potravinářství a máte zkušenosti s koordinací a rozvojem týmu pracovníků? Je na Vás spolehnutí a práce v laboratoři je pro Vás potěšením? Jestliže odpovídáte ano, potom pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost, napište nám a dozvíte se víc! VEDOUCÍ LABORATOŘE

Pracovní náplň

  • zabezpečení plynulého provozu laboratoře
  • koordinace laborantů a jejich zaškolování
  • zajišťování systému kvality (ISO 17025)
  • aktivní účast na vývoji nových postupů

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání – potravinářské obory
  • manažerské zkušenosti z prostředí laboratoře
  • komunikativnost a angličtinu alespoň na úrovni B1
  • pozitivní přístup k práci i lidem, spolehlivost

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu + 25 dní dovolené
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Praha