INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

33000 - 43000 Kč

Máte technické vzdělání a zkušenosti z pozice inženýra kvality? Hledáte změnu, novou výzvu a nechcete v práci ztratit kontakt s angličtinou? Láká Vás práce na pozici INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY v okolí Brna? Potom budeme rádi, když nám zašlete Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY (33-43.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • provádění kontrol a auditů
  • hodnocení nových dodavatelů
  • tvorba nápravných opatření
  • komunikace napříč společností
  • občasné služební cesty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na inženýrské pozici v oblasti kvality
  • středně pokročilou znalost angličtiny (němčina výhodou)
  • znalost nástrojů kvality, znalost SAP výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní úspěšné společnosti
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • možnost závodního stravování
  • kariérní růst a další rozvoj

  • místo výkonu práce: okolí Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.