OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO USTECKÝ KRAJ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Hledáte pozici jako Obchodní zástupce? Baví Vás komunikovat se zákazníky? Umíte najít řešení na míru? Chcete využívat služební vůz i k soukromým účelům?

Pracovní náplň

  • Zákaznický servis
  • Péče o stávající zákazníky
  • Akvizice nových zákazníku
  • Cenové nabídky a uzavírání smluv
  • Tvorba prezentací a analýz
  • Účast na veletrzích a výstavách
  • Koordinace projektů
  • Reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na základní úrovni
  • MS Office - uživatelskou znalost - Word (nabídky), Excel (analýzy), PowerPoint (prezentace)
  • Praxi na pozici Obchodního zástupce - 2 roky
  • Znalost regionu
  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Energickou, komunikativní osobnost s tahem na branku
  • Technický typ

Co nabízíme?

  • Silné zázemí nadnárodní společnosti
  • Zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební automobil i ke služebním účelům
  • Stravenky a příspěvky na připojištění
  • Smlouvu na dobu určitou s možností po roce na neurčitou
  • Lokalita: okres Ústí nad Labem, Teplice