MANAŽER ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

60000 - 90000 Kč

Máte zkušenosti na pozici manažera kvality ideálně v automotive společnosti? Hovoříte německým jazykem a hledáte novou výzvu? Neváhejte nás kontaktovat! Významná nadnárodní automotive společnost s výrobním závodem v blízkosti Plzně hledá odborníka na pozici: MANAŽER ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za tým specialistů zákaznické kvality
  • Zajištění zákaznických požadavků
  • Nastavení zlepšovacích opatření, dohled nad jejich dodržováním
  • Úzká spolupráce s technickým a výrobním oddělením při zjišťování a odstraňování vad
  • Dohled nad celou zakázkou až po dodání koncovému zákazníkovi
  • Příprava, plánování a provádění auditů
  • Monitorování spokojenosti zákazníků
  • Řešení zákaznických reklamací
  • Reporting

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti s vedením lidí ve výrobní společnosti
  • Německý jazyk - velmi dobrou znalost, anglický jazyk - výhodou
  • Dobrou znalost MS Office, zkušenosti s programem SAP výhodou
  • Praktickou znalost nástrojů kvality: 8D, PFMEA, kontrolní plán, Ishikawa, Pareto atd.
  • Dynamickou osobnost s aktivním přístupem

Co nabízíme?

  • Zázemí významné společnosti
  • Zodpovědnou a náročnou práci v mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • Dovolenou navíc dle odpracovaných let
  • Odměnu za věrnost
  • Možnost nástupu ihned

  • Lokalita: Plzeňsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.