FYZIOTERAPEUT

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte zajímavou pracovní příležitost v Praze? Máte vystudovaný obor Fyzioterapie a odbornou způsobilost pro výkon povolání? Hledáte změnu a více volnosti? Potom se nám ozvěte, hledáme právě Vás! Soukromé zdravotnické zařízení poskytující špičkovou domácí péči hledá posilu na pozici: FYZIOTERAPEUT (OD 25 000 Kč)

Pracovní náplň

  • provádění péče o pacienty v domácím prostředí
  • spolupráce s lékaři a vedoucím fyzioterapeutem

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, obor Fyzioterapie
  • odbornou způsobilost k výkonu povolání
  • praxi v oblasti Fyzioterapie min. 3 roky
  • aktivní a vstřícný přístup k pacientům

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v Praze
  • flexibilní pracovní dobu
  • celoroční jízdenku na MHD
  • stravenky, příspěvek na telefon
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.