ZAČÍNAJÍCÍ ŘIDIČ KAMIONU

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte řidičský průkaz sk. C nebo C+E? Se řízením kamionů teprve začínáte nebo již máte něco málo najetých kilometrů za sebou? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Česká přepravní společnost s více než 20-letou působností na trhu hledá nové posily do svého týmu na pozici: ZAČÍNAJÍCÍ ŘIDIČ KAMIONU (30-40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • zajištění tuzemské i mezinárodní přepravy (v rámci EU)
  • řízení nákladního vozidla (BDF)
  • pravidelná komunikace s dispečinkem
  • v případě zahraniční přepravy ježdění v 1-2 týdenních turnusech

Co požadujeme?

  • platný řidičský průkaz sk. C nebo C+E
  • alespoň minimální zkušenosti s řízením kamionů (rádi Vás zaučíme)
  • průkaz profesní způsobilosti, digitální kartu řidiče
  • trestní bezúhonnost
  • časovou flexibilitu, spolehlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v české společnosti
  • 4 týdny dovolené
  • stáří vozů do 3 let
  • diety a příplatky za víkendy
  • využití služebního vozidla i k soukromým účelům
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)