LOGISTIK S AJ

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

Máte středoškolské vzdělání a prokazatelné zkušenosti s logistikou ve výrobní společnosti? Disponujete organizačními schopnostmi a umíte si stanovovat priority? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a chcete být součástí mezinárodního projektu? Hledáte práci ve Žďársku na pozici LOGISTIK S AJ? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Významná zahraniční společnost hledá do svého týmu nového kandidáta na pozici: LOGISTIK S AJ (28-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Příjem objednávek a vkládání do systému
  • Kontrola výrobních termínů a zodpovědnost za objednávky
  • Tvorba faktur a ceníků, včetně cenových nabídek
  • Komunikace se zákazníky, spolupráce s výrobou
  • Plnění administrativních úkolů, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání - ekonomické/obchodní zaměření
  • Praxi v logistice min. 1 rok
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost MS Office
  • Samostatnost, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Týden dovolené navíc, sick days
  • Závodní stravování
  • Jazykové a další vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Žďársko