OBSLUHA VZV VE SKLADU

Neaktivní nabídka

23000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Rokycany

Láká Vás práce v mezinárodní firmě se spoustou benefitů a za pěkné peníze? Pak pokračujte ve čtení! Mezinárodní výrobní firma přijme posilu na pozici OBSLUHA VZV VE SKLADU (až 27 000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • nakládka a vykládka obalového materiálu
  • práce s VZV
  • výpomoc při inventurách
  • administrativa (dodací a nákladné listy)
  • práce v nepřetržitém provozu

Co požadujeme?

  • alespoň střední odborné vzdělání
  • způsobilost k řízení VZV velkou výhodou (možnost si dodělat na náklady firmy)
  • zkušenosti se skladovým hospodářstvím a logistikou velkou výhodou
  • samostatnost
  • dobrý zdravotní stav

Co nabízíme?

  • výborné mzdové ohodnocení (příplatky za bezchybovost a směny)
  • doprava autobusem do zaměstnání, jinak příspěvky na dojíždění
  • dovolená navíc
  • finanční příspěvky při životních jubileích
  • závodní stravování
  • místo výkonu práce: Rokycansko