ŘIDIČ VOZIDLA MAN S NÁVĚSEM

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Jste zkušený řidič nákladních vozidel? Chcete jezdit s vozovým parkem MAN se stářím do 3 let? Je Vaše bydliště v Praze nebo Středních Čechách? Pak hledáme právě Vás!! Česká přepravní společnost s více než 23-letou působností na trhu hledá posilu do svého týmu na pozici: ŘIDIČ VOZIDLA MAN S NÁVĚSEM (35-45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • zajištění přepravy v rámci ČR a EU
  • řízení nákladních vozidel, BDF
  • pravidelná komunikace s dispečinkem (k dispozici 24h)
  • komunikace se sklady

Co požadujeme?

  • prokazatelnou praxi v oboru
  • platný řidičský průkaz sk. C nebo C+E
  • průkaz profesní způsobilosti, digitální kartu řidiče
  • trestní bezúhonnost
  • časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v české společnosti
  • 4 týdny dovolené
  • využití služebního vozidla i k soukromým účelům
  • motivační bonusy dle odvedené práce
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • centrála společnosti Sedlčany, Milevsko