TESTER WEBOVÝCH APLIKACÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Příbram

Máš zkušenosti s testováním aplikací a ovládáš k tomu HTML a CSS? Chceš nakopnout svoji kariéru a živit se tím, co Tě baví? Pak neváhej a zašli nám svoje CV ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Testování webových a desktopových aplikací
  • Tvorba testovacích scénářů a příprava dat
  • Úpravy a vývoj webového ruzhraní
  • Dokumentace

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s testováním aplikací
  • Zkušenosti s vývojem v HTML a CSS
  • Znalost s C# výhodou
  • Zkušenosti s automatizovaným testováním výhodou

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Práce v malém přátelském týmu
  • Příležitost učit se novému
  • Flexibilní pracovní doba a homeoffice

  • Lokalita: Příbram

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.