VEDOUCÍ SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Chcete mít smlouvu na dobu neurčitou? Láká Vás zázemí stabilní společnosti? Máte zkušenosti z logistiky? Pak je tato pozice určena právě Vám! Mezinárodní výrobní společnost právě hledá kandidáty na pozici VEDOUCÍ SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

Pracovní náplň

  • pravidelná komunikace s oddělením nákupu a oddělením údržby
  • sledování stavu skladových zásob, optimalizace jejich stavu
  • zajištění dostupnosti náhradních dílů v případě potřeby
  • komunikace s dodavateli
  • nastavování a stabilizace procesů v oblasti skladového hospodářství
  • kontrola docházky, kontrola dodržování standardů a předpisů

Co požadujeme?

  • znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • středoškolské vzdělání
  • zkušenosti z oblasti logistiky/skladového hospodářství
  • zkušenost s nastavováním logistických procesů výhodou
  • dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • práci na plný úvazek se smlouvou na dobu neurčitou
  • příspěvek na dojíždění
  • docházkový bonus
  • příplatky za směnnost
  • místo výkonu práce: Rokycansko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.