TECHNIK – ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

18000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Jste absolventem školy technického směru a rozhlížíte se po své první práci v oboru? Můžeme projednat nabídky práce se zaměřením strojním i elektro! TECHNIK - ABSOLVENT

Pracovní náplň

  • Kontrola technických dat a jejich správa
  • Zpracování protokolů a reportů týkajících se výrobních procesů
  • Spolupráce s kvalitáři a technology
  • Začleňování nových zařízení a materiálů do výroby

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru, strojírenství, procesní inženýrství, řízení jakosti
  • Ochotu učit se z praxe
  • Analytické myšlení, komunikativnost, samostatnost
  • Komunikativní znalost anglického jazyka by byla velkou výhodou pro profesní růst

Co nabízíme?

  • Možnost zahájení kariéry v mezinárodní společnosti
  • Profesní růst v rámci společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Odborná školení dle potřeby pracovní pozice
  • Možnost navštěvovat jazykové kurzy
  • Nástup dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj