INŽENÝR KVALITY s AJ

Neaktivní nabídka

37000 - 47000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte technické vzdělání a praxi v oblasti kvality? Jste technicky zdatný člověk s aktivním přístupem a domluvíte se anglicky? Hledáte novou profesní výzvu na Vysočině a láká Vás práce na pozici INŽENÝR KVALITY? Pak nám zašlete Váš životopis! Moderní a dynamická mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: INŽENÝR KVALITY s AJ (37-47.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Řešení zákaznických reklamací
  • Odhalování příčin neshod, analýza vad
  • Navrhování preventivních i nápravných opatření
  • Hledání různých zlepšení, implementace nových metod
  • Pravidelná komunikace se zahraničními zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti v oblasti kvality ve výrobní společnosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost kvalitativních norem a dalších nástrojů kvality
  • Samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc, 13. mzdu
  • Pružnou pracovní dobu, firemní akce
  • Odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.