HR MANAGER

Neaktivní nabídka

od 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Máte zkušenosti s HR procesy z výrobní společnosti? Mluvíte plynule anglicky? Pošlete nám svoje CV ještě dnes!!! Výrobní společnost se zahraniční účastí hledá schopného a zkušeného kandidáta na pozici: HR MANAGERA

Pracovní náplň

  • Zajištění chodu HR oddělení a koordinace jednotlivých procesů
  • Podpora managerů a zaměstnanců jednotlivých oddělení
  • Řešení požadavků jednotlivých oddělení - nábor, vzdělávání, odměňování, atd.
  • Zajišťování externí spolupráce s lékaři, techniky BOZP a PO
  • Personální controlling a reporty dle požadavků vedení

Co požadujeme?

  • Zkušenosti na obdobné pozici HR ve výrobní společnosti
  • Velmi dobrou znalost AJ pro denní komunikaci
  • VŠ vzdělání
  • Výbornou znalost Zákoníku práce a předpisů s tím související
  • Velmi dobré organizační a vyjednávací schopnosti
  • Vůdčí osobnost a týmového hráče

Co nabízíme?

  • Zázemí dynamické nadnárodní společnosti
  • Bezplatné stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Zajímavé finanční ohodnocení

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.