MANAŽER ŠTÍHLÉ VÝROBY

Neaktivní nabídka

65000 - 85000 Kč

Vyznáte se výborně v oblasti štíhlé výroby? Jste expertem na zlepšovací projekty? Máte široký záběr ve znalostech firemních procesů? Hledáte pracovní pozici, na které můžete svoji praxi uplatnit? Pokud ano, neváhejte reagovat! Mezinárodní společnost na Plzeňsku hledá kolegu do svého týmu na pozici: MANAŽER ŠTÍHLÉ VÝROBY (65-85.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za neustálé zlepšování a zvyšování efektivity výroby
  • Vyhodnocování slabých míst ve výrobě
  • Implementace jednotlivých LEAN nástrojů
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Zodpovědnost za proškolení zaměstnanců

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ – technického směru (strojírenství, kvalita – výhodou)
  • Anglický jazyk – minimálně středně pokročilou znalost
  • Praxi ve výrobní společnosti
  • Perfektní znalost nástrojů Lean Manufacturing
  • Organizační, komunikační dovednosti, schopnost vést a motivovat tým ke změnám

Co nabízíme?

  • Zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti
  • Odpovídající mzdu + bonusy
  • Dovolenou navíc, příspěvek na dopravu a penzijní připojištění
  • Samostatnost a podpora z vedení
  • Možnost profesního vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Plzeňsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.