ACCOUNT MANAGER

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Hledáte novou pracovní výzvu? Chcete si sami ovlivnit výši svého výdělku? Hledáte zázemí stabilní nadnárodní společnosti? Pak je tato pozice určena právě Vám! Významná společnost působící v oblasti strojírenství hledá kandidáta na pozici ACCOUNT MANAGER (fix 30.-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za prodejní výsledky v regionu jižní Moravy
  • péče o stávající zákazníky a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • vedení obchodních jednání s lidmi působícími ve vedoucích pozicích
  • komunikace se zákazníkem po celou dobu realizace zakázky
  • sledování aktuálních trendů na trhu a vyhodnocování aktivit konkurence
  • cestování v rámci svěřeného regionu

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • zkušenosti s prodejem
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • samostatnou a odpovědnou práci ve stabilní společnosti
  • fixní mzdu + bonusy z obratu
  • dovolená nad rámec zákona
  • automobil, mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • místo výkonu práce: Brno, jižní Morava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.