ŠÉF LOGISTIKY A PLÁNOVÁNÍ - VÝROBA

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlín

Jste zkušený profesionál v oblasti plánování výroby, logistice a vedení lidí? Dokážete si stanovovat priority a ovládáte anglický jazyk? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Úspěšná výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: ŠÉF LOGISTIKY A PLÁNOVÁNÍ - VÝROBA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení týmu
  • plánování výroby a strojních kapacit
  • komunikace s nákupem
  • organizace logistiky (navážky)
  • správa dat v systému
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici min. 3 roky (znalost výrobní logistiky)
  • zkušenost s vedením lidí
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost práce v ERP systému
  • zkušenosti v automotive výhodou
  • komunikační a prezentační dovednosti, flexibilitu

Co nabízíme?

  • atraktivní mzdové podmínky
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • zázemí stabilní společnosti
  • závodní stravování
  • příjemné pracovní prostředí s příležitosti k rozvoji
  • odborné vzdělávání
  • místo výkonu práce: Zlínsko