TECHNIK ÚDRŽBY

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Hledáte práci technika v údržbě u renomovaného zaměstnavatele? Pokud ano, pošlete nám Váš strukturovaný životopis na pozici: TECHNIK ÚDRŽBY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • spolupráce na zavádění optimalizací v údržbě
  • spolupráce na tvorbě plánů údržby
  • analýza a normování seřizovacích časů
  • návrhy na pořízení nových technologií

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • znalost TPM, OEE, SMED, 5S, Six sigma
  • MS Office
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • příležitost zahájit kariéru v renomované společnosti
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • finanční bonusy
  • poukázky na sportovní a kulturní vyžití
  • dotované stravování na pracovišti
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • místo pracoviště: Olomoucký kraj