PLÁNOVAČ VÝROBY S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

Můžete nabídnout praxi ve výrobní logistice a komunikace v angličtině nebo němčině Vám nedělá problém? Pokud je Vaše odpověď ANO, pak pokračujte dále. PLÁNOVAČ VÝROBY S AJ/NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • organizace toku materiálu a výrobků celou výrobou
  • zavádění a inovace procesů s cílem je zrychlit a zjednodušit
  • zadávání dat do informačních systémů
  • spolupráce v rámci projektových týmů

Co požadujeme?

  • minimálně střední školu, obor logistika výhodou
  • angličtinu nebo němčinu pro každodenní komunikaci
  • praxe s nastavením procesů logistiky ve výrobním prostředí
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • motivující mzda s finančními bonusy
  • možnost se jazykově i profesně vzdělávat
  • dotované stravování rovnou ve firmě
  • příspěvky na sport, zdraví a kulturní vyžití
  • místo práce: Olomoucký kraj