TECHNIK LOGISTIKY S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

Máte znalost logistiky ve výrobním prostředí a domluvíte se anglicky nebo německy? ANO? Pak máme příležitost pro Vás, pokud je Vaším snem pracovat pro jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v kraji! TECHNIK LOGISTIKY S AJ/NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • nastavení a optimalizace logistických procesů ve výrobě
  • zajištění toku materiálu ze skladů
  • implementace změn a nových návrhů přímo do procesů výrobní logistiky
  • zadávání a správa kmenových dat do interních informačních systémů

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • angličtinu nebo němčinu pro každodenní komunikaci
  • praxi v logistice ve výrobním prostředí
  • znalost principů Lean Managementu
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • týden dovolené nad rámec zákona
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • poukázky na sportovní a kulturní vyžití
  • dotované stravování na pracovišti
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • místo pracoviště: Olomoucký kraj