ECM KONZULTANT

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví Vás komunikace se zákazníky a rádi navrhujete softwarové řešení? Angličtina pro Vás není žádný problém? Zašlete nám životopis ještě dnes! ECM KONZULTANT

Pracovní náplň

  • Komunikace s klienty
  • Analýza klientských potřeb
  • Zpracování vhodného řešení na základě daných kritérií
  • Implementace procesního řízení
  • Podpora ECM řešení na projektech napříč celou Evropou
  • Prezentace navržených konceptů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v IT oboru
  • Technické požadavky (ECM, SharePoint, SQL Server, PowerShell)
  • Dobré prezentační dovednosti
  • Znalost incident managementu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Týmového ducha

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Propracovaný systém školení
  • Možnost home office
  • Mobilní telefon a notebook dle výběru v rámci budgetu
  • Stravenky
  • Motivační ohodnocení

  • Místo pracoviště: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.