ELEKTROTECHNIK VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Chcete pracovat pro významnou, stabilní společnost v Jihomoravském kraji? Máte praxi s instalací a údržbou výrobních strojů? Vlastníte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6? Pak jste pro nás ideální kandidát! Stabilní mezinárodní společnost hledá pracovníka na pozici: ELEKTROTECHNIK VE VÝROBĚ (25 - 30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Instalace nových výrobních strojů a zařízení
  • Opravy strojů a zařízení ve výrobě
  • Řešení operativ při zavádění strojů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Koordinace práce s ostatními odděleními výroby

Co požadujeme?

  • SOU/SOŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6
  • Orientaci v elektrotechnické dokumentaci
  • Schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Stabilní práci ve významné společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Místo výkonu práce: okres Břeclav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.