ELEKTROTECHNIK - JUNIOR

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

Hledáte svoji první práci a baví Vás údržba strojů a zařízení? Máte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §5? Chcete se stát součástí týmu ve stabilní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Stabilní mezinárodní společnost hledá pracovníka na pozici: ELEKTROTECHNIK - JUNIOR (20 - 23.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Údržba strojů a zařízení ve výrobě
  • Instalace nových výrobních strojů a zařízení
  • Hledání operativních řešení při spouštění strojů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Spolupráce s odděleními napříč firmou

Co požadujeme?

  • SOU/SOŠ elektrotechnického směru
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. min. §5
  • Zkušenosti v rámci školy - výhodou
  • Schopnost týmové práce
  • Samostatnost, spolehlivost, proaktivitu

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní nadnárodní firmy
  • Týden dovolené navíc
  • Zajímavé finanční bonusy
  • Možnost profesního růstu
  • Místo výkonu práce: okres Břeclav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.