SENIOR BUSINESS ANALYST with ENG

Neaktivní nabídka

30000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte nové výzvy v rámci nákupu a řízení dodavatelského řetězce? Chtěli byste se zaměřit na veřejné zakázky/SCM procesy? Mluvíte plynule anglicky a domluvíte se v němčině? Máte zkušenosti s nástroji v nákupu a procesy potřebnými k jejich nastavení? Pak je tato příležitost právě pro Vás!!! Nadnárodní společnost hledá posily do svého rozvíjejícího týmu na pozici: SENIOR BUSINESS ANALYST with ENG (35-55.000 CZK)

Pracovní náplň

  • obstarávání materiálu a služeb pro kanceláře a továrny společnosti v Německu, Rakousku a ČR
  • zodpovědnost za zlepšování, standardizaci, harmonizaci a automatizaci interních procesů
  • analýza procesů, identifikace mezer a zvládání přechodů
  • návrhy a řízení neustálého zlepšování
  • řízení projektů od vypracování projektu přes plánování až po realizaci
  • kvalifikace dodavatelů, elektronické aukce, řízení kmenových dat a další úkoly spojené s nákupem ve velké mezinárodní společnosti

Co požadujeme?

  • alespoň středoškolské vzdělání
  • praxi v oblasti nákupu nebo projektového managementu (výhodou)
  • pokročilé znalosti angličtiny (němčina výhodou)
  • znalost postupů zadávání veřejných zakázek
  • velmi dobré strategické a analytické myšlení
  • komunikační, organizační a rozhodovací dovednosti

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné globální společnosti
  • příležitost k profesnímu a kariérnímu růstu
  • možnost přispění ke zlepšení procesů v nadnárodní firmě
  • motivační finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost občasné práce z domova
  • flexibilní pracovní doba
  • sick days
  • bridge days
  • stravenky
  • příspěvky na penzijní a životní připojištění
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.