SALES REPRESENTATIVE IT/PRINT SOLUTIONS

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti obchodu a prodeje? Je Vám blízký obor IT a tiskových řešení? Chcete se stát součástí významné společnosti, kde máte možnost rozvíjet svůj potenciál? Pak je zde šance právě pro Vás! Významná společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu kandidáta na pozici: SALES REPRESENTATIVE IT/PRINT SOLUTIONS (30-50.000 CZK)

Pracovní náplň

  • budování vztahů s novými klíčovými zákazníky
  • péče o stávající klientelu (aktualizace a inovace produktů)
  • zodpovědnost za plnění obchodních plánů
  • aktivní komunikace se zákazníky a vyjednání obchodních podmínek
  • zodpovědnost za svěřenou obchodní oblast

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • zkušenosti v oblasti obchodu a IT (tiskové řešení výhodou)
  • silné obchodní dovednosti a znalosti, orientaci v IT
  • ochotu cestovat a reprezentativní vystupování
  • komunikativní, organizační a prezentační schopnosti

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnosti kariérního i profesního růstu v rámci české pobočky i mezinárodní firmy
  • provize a bonusy spojené s plněním finančního plánu
  • pracovní zázemí v moderních prostorách v Praze
  • firemní automobil (i pro soukromé účely)
  • stravenky
  • sick days
  • flexibilní pracovní dobu
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.