ASISTENTKA ŘEDITELE

Neaktivní nabídka

od 20000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Máte organizační schopnosti a umíte pracovat samostatně? Jste flexibilní a odolná vůči stresu? Ovládáte angličtinu na pokročilé úrovni slovem i písmem a chcete ji používat? Hledáte práci, kde byste mohla ukázat, co ve Vás je? Potom využijte této výjimečné příležitosti a napište nám, hledáme právě Vás! Prosperující mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici: ASISTENTKA ŘEDITELE (OD 20 000 Kč)

Pracovní náplň

  • administrativní opora ředitele nákupu
  • příprava a organizace schůzí a konferencí
  • zpracování podkladů a zápis informací z jednání
  • plánování a správa kalendáře
  • flexibilní podpora dle potřeb

Co požadujeme?

  • výbornou znalost českého i anglického jazyka (slovem i písmem)
  • komunikační dovednosti a time management na vysoké úrovni
  • zkušenost na obdobné pozice VELKOU VÝHODOU
  • kultivované a příjemné vystupování, proaktivní přístup
  • uživatelskou znalost MS Office (kancelářský balík)

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení + prémie
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • příspěvek na stravování a dopravu
  • práci na dobu určitou (délka dle trvání projektu)
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj (Litoměřicko)