ELEKTROMECHANIK VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

Máte zkušenosti v elektru? Vlastníte vyhlášku 50/ 78 Sb. § 5? Jste časově flexibilní a rádi byste se stali členem stabilní firmy? Zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní firma vyvíjející výrobky pro automobilový průmysl hledá nového člena týmu na pozici: ELEKTROMECHANIK VE VÝROBĚ (25-28.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Diagnostika a opravy budov a strojů
  • Servis výrobní linky
  • Předcházení a řešení chyb ve výrobním procesu
  • Analýza vzniklých vad a jejich předcházení

Co požadujeme?

  • Střední odborné vzdělání, technické (elektro)
  • Min. vyhl. 50/ 78 Sb. § 5
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Praxi na obdobné pozici (výhodou)
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Zajímavé technologie ve výrobě
  • Možnost profesního růstu
  • Místo pracoviště: okolí Nymburku

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.