PROGRAMÁTOR CRM SYSTÉMU

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete se naučit kódit CRM systém ve Vašem oblíbeném jazyce C#? Máte chuť pracovat a učit se od ostřílených profíků? Komunikace v angličtině se nebojíte? Pak hledáme přímo Vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Programování nového CRM systému
  • Úzká spolupráce v rámci týmu
  • Návrhy a testování SW
  • Tvorba dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Zkušenost s programovacím jazykem C#
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Výhodou zkušenosti s webovými technologiemi

Co nabízíme?

  • Velmi vypracovaný trainning plan včetně externích kurzů
  • Občerstvení na pracovišti a ovocné pondělí
  • Poukazy na sportovní lekce
  • Jazykové kurzy
  • Home office

  • Místo: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.