MISTR VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Máte zkušenosti z pozice mistra a disponujete znalostmi procesů svařování? Jste komunikativní a dokážete koordinovat tým o větším počtu lidí? Pokud ano, tak nám zašlete svůj životopis ještě dnes! Stabilní společnost působící v oblasti strojírenství obsazuje pozici: MISTR VE STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • řízení úseku svařovny
  • dohled nad výrobními postupy a jejich kontrola
  • koordinace většího týmu lidí (cca 40 lidí)
  • evidence pracovní směnnosti
  • vedení příslušné provozní dokumentace.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na pozici mistra ve strojírenské výrobě alespoň 3 roky
  • orientaci v procesech svařování
  • výborné organizační schopnosti
  • samostatnost, loajalitu, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • dlouhodobě perspektivní práci
  • fixní mzdu + bonusy
  • možnost profesního růstu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.