PROJEKTOVÝ MANAŽER – AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Vystudoval jste vysokou školu strojírenského zaměření? V prostředí automotive se cítíte jako ryba ve vodě? Mluvíte perfektně anglicky a chcete jazyk denně využívat? Máte zkušenost s výrobními procesy? Jste vůdčí typ, co dotahuje věci do konce? Dokážete stát v čele projektů u velké mezinárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost, působící v oblasti Automotive v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER – AUTOMOTIVE.

Pracovní náplň

  • Komplexní zaštítění nových projektů
  • Spolupráce napříč odděleními
  • Spolupráce při zavádění nového produktu na trh
  • Vedení a motivace týmu
  • Vyjednávání se zákazníky a dodavateli

Co požadujeme?

  • VŠ technického zaměření
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • Praxi v automotive a zkušenosti s výrobním procesem
  • Schopnost vést a motivovat tým
  • Perfektní organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Vedení projektů u prestižní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na relaxaci
  • Příspěvek na stravování
  • Cílové odměny

  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji