TECHNICKÝ KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

28000 - 40000 Kč

Baví tě práce v CADu a orientuješ se dobře ve výkresech? Rád mluvíš anglicky a chtěl bys být součástí úspěšné společnosti, která o své zaměstnance pečuje? Hledáš novou práci na pozici TECHNICKÝ KONSTRUKTÉR v Brně? Máš už nějakou praxi v konstrukci a ve vytváření 3D modelů? Už není důvod na nic čekat, pošli mi svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: TECHNICKÝ KONSTRUKTÉR (28-40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • technická konstrukce produktů
  • denní práce v Solidworks
  • spolupráce s vývojovým oddělením
  • vylepšování provedení stávajících produktů
  • tvorba výrobních výkresů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxi v konstrukci
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • znalost softwaru CAD
  • orientaci ve výrobních procesech

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí s milým kolektivem
  • zajímavou mzdu
  • týden dovolené navíc
  • jazykové kurzy
  • vynikající obědy přímo ve firmě
  • školení v odborných tématech
  • místo výkonu práce: Brno