OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Neaktivní nabídka

25000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Závod AGC Processing Kryry je závodem AGC Processing Teplice a.s., člen AGC Group, která je součástí celosvětového koncernu AGC Group. Závod AGC Processing Kryry je lokalizován 80 km severozápadně od hlavního města Prahy a 50 km východně od Karlových Varů. AGC Processing Teplice a.s zpracovává ploché sklo pro stavebnictví ( využívané v široké škále exteriérových i interiérových aplikací ) Jejím prioritním záměrem není jen zvyšování objemu výroby, ale především udržení vysokého standardu kvality produktů a nabízených služeb. Firma též stabilně náleží mezi nejvyhledávanější zaměstnavatele v ČR Závod AGC Processing Kryry, Tovární 627, 439 81 Kryry Hledá kandidáta/kandidátku na pracovní pozici P R O D E J C E Místo výkonu práce: Kryry – prodejní kancelář

Pracovní náplň

  • Vedení a koordinace prodejních aktivit ve svěřené oblasti s cílem posilovat a udržovat pozici závodu na trhu.
  • Návštěvy a jednání se stávajícími zákazníky v pravidelných předem plánovaných intervalech s portfoliem stávajících i nových výrobků.
  • Vyhledávání, kontaktování potencionálních zákazníků.
  • Analýza a marketing trhu.
  • Tvorba a aktualizace cenových postupů.

Co požadujeme?

  • vzdělání – SŠ nebo VŠ
  • výborné komunikační schopnosti
  • předchozí praxi s obchodováním, vyhledáváním zákazníků, vyjednáváním, výzkumem trhu - vítána
  • znalost AJ slovem i písmem, znalost NJ výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office
  • odolnost proti stresu
  • aktivní přístup, orientaci na výsledek
  • časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení, variabilní část mzdy vázaná na výkon a výsledek
  • stabilitu pracovního místa ve stabilním pracovním kolektivu
  • 13. a 14. plat, 5 týdnů dovolené
  • služební auto, telefon, notebook
  • systém zaměstnaneckých benefitů – Cafeteria systém
  • příležitost pro další odborné vzdělávání

    Požadovaný nástup: co nejdříve / dle dohody

    Kontaktní osoba: Lenka Kopačková, Tovární 627, 439 81 Kryry, tel.: 415 235 512
    e-mail: Lenka.Kopackova@eu.agc.com

    Více o společnosti najdete na www.agc-glass.eu

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu fialova@acjobs.cz.