OBRÁBĚČ KOVŮ - HORIZONTKA (od 20.000,-)

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Víte, jak pracovat s horizontální frézou W75, programově řízenou operačním systémem Heidenhain? Už Vás nebaví směnný provoz a nechcete dál přicházet o denní světlo kvůli nočním? Nejste hlava na jazyky? Nám to nevadí! Jste to vy, koho hledáme! Odepište na email uvedený níže a my Vám doporučíme práci snů. Česká strojírenská výrobní společnost, sídlící v Hradci Králové, hledá do svých řad posilu na pozici: OBRÁBĚČ KOVŮ - HORIZONTKA

Pracovní náplň

  • Práce s konvekčním horizontálním centrem
  • Zodpovědnost za frézování určených dílů
  • Práce s výkresovou dokumentací

Co požadujeme?

  • Vyučení v oboru strojírenství
  • Zkušenosti na horizontce
  • Orientaci ve výkresové a technické dokumentaci
  • Samostatnost, pečlivost, loajálnost

Co nabízíme?

  • Práci na 1 směnu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost si přivydělat - přesčasy

  • Místo výkonu práce: okres Hradec Králové