PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Jste zkušený a samostatný elektro údržbář? Láká Vás práce pro moderní zahraniční společnost? Pokud ano, pak právě Vy jste tím pravým kandidátem! Společnost působící v oblasti automotive hledá do svých řad nového kolegu na pozici: PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Pracovní náplň

  • servis a údržba výrobních linek a strojů po stránce elektro
  • montáž a péče o elektronické vybavení
  • provozní diagnostika a aktivní řešení nedostatků
  • vedení dokumentace

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • orientaci v elektrotechnice
  • platné oprávnění dle vyhlášky 50/78 sb.§ 6
  • průkaz VZV - výhodou
  • manuální zručnost

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • motivační bonusový systém
  • zázemí úspěšné a stabilní nadnárodní společnosti
  • týden dovolené navíc

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.