AUTOMOBILOVÝ VÝVOJÁŘ - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

: Auta, řídící jednotky, programování.. Víš, o čem je řeč? Chceš být inovátorem v automobilovém průmyslu? Pak se přidej k nám a tvá práce bude tvým koníčkem! Nabízíme ti jedinečnou příležitost usadit se ve stabilní společnosti, která je inovátorem automobilového průmyslu a nabízí zajímavé příležitosti. Cestování, nastartování kariéry, podílení se na vývoji trendů a mnoho dalšího tě čeká u nás na pozici: AUTOMOBILOVÝ VÝVOJÁŘ - ELEKTRO (30-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • budeš mít prostor pro vývoj nových řídících jednotek
  • využiješ u nás anglický nebo německý jazyk
  • každodenně budeš spolupracovat s kolegy
  • svou práci si otestuješ a vyzkoušíš

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektroniky
  • angličtina/němčina na pokročilé úrovni
  • zápal do vývojových systémů
  • samostatnost i týmového ducha

Co nabízíme?

  • pracovní uplatnění i pro absolventy
  • práci na moderně vybaveném pracovišti
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů odpočinku
  • místo výkonu práce: Praha i Středočeský kraj