SPECIALISTA MARKETINGU Praha

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Je pro Vás marketingová komunikace nejen prací, ale i koníčkem? Neustále Vás napadají nové neotřelé možnosti, jak efektivně využít nástroje marketingu? Baví Vás práce v týmu? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Rostoucí nadnárodní společnost působící v oblasti elektronizace zdravotnictví hledá novou posilu do marketingového týmu na pozici: SPECIALISTA MARKETINGU Praha (25-30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • podílení se na plánovaných marketingových aktivitách společnosti
  • sledování trhu a následné analýzy získaných dat
  • příprava konferencí, seminářů, workshopů apod.
  • zodpovědnost za firemní web
  • komunikaci na Facebooku a sociálních sítích
  • návrhy a tvorba POS materiálů
  • podpora manažera marketingu
  • spolupráce na kampaních s ostatními kolegy v týmu
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • víceletou praxi na obdobné pozici
  • znalost anglického jazyku na komunikativní úrovni
  • schopnost efektivně využívat marketingové nástroje
  • kreativní i analytické myšlení, dobré organizační schopnosti
  • MS Office – pokročilá znalost
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou

Co nabízíme?

  • práci v příjemném moderním prostředí
  • možnost dalšího kariérního a osobního růstu
  • roční bonusy
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávání a odborné kurzy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.