ADMINISTRÁTOR PRO WEBOVÉ APLIKACE

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

Rádi pracujete v kolektivu a dokážete se přizpůsobovat změnám? Chtěli byste se podílet na projektech zabývající se správou webových aplikací? Ovládáte angličtinu slovem i písmem?

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za zabezpečení a rychlost serverů
  • Správa serverů ve virtuálním prostředí (VMware)
  • Řešení vzniklých problémů s Java servery
  • Návrh systémových opatření

Co požadujeme?

  • Znalost SQL jazyka
  • Znalost databází Oracle a MS SQL
  • Orientace v systémech Windows a Linux
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Aktivní používání Groovy skript výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Možnost Home office
  • Poskytování vzdělávacích kurzů
  • Používání mobilního telefonu i notebooku pro osobní potřebu
  • Místo pracoviště: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.