SPECIALISTA NÁKUPNÍCH / LOGISTIKÝCH PROCESŮ

Neaktivní nabídka

22000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Domluvíte se německy a anglicky? Máte znalosti procesů dodavatelského řetězce? Chcete pracovat ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Mezinárodní společnost působící v oblasti elektrotechniky obsazuje pozici: SPECIALISTA NÁKUPNÍCH A LOGISTIKÝCH PROCESŮ

Pracovní náplň

  • odhalování nedostatků a stanovování nápravných opatření v nákupním procesu
  • inovování procesů operativního nákupu
  • vyhodnocování a analýza dat
  • spolupráce s členy projektového týmu
  • komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • schopnost domluvit se v německém a anglickém jazyce
  • praxi v oblasti nákupu a logistiky
  • schopnost logického uvažování
  • výborné komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • možnost práce z domova
  • příspěvek na penzijní, životní pojištění
  • týden dovolené navíc

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.