HR SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Jste již zkušeným člověkem z oblasti lidských zdrojů? Máte zkušenosti s náborem nižších i vyšších pracovních pozic ideálně ve výrobním prostředí? Dokážete být dobrým partnerem pro své kolegy a nedělá Vám vůbec žádný problém komunikovat v anglickém jazyce? Pokud jste odpověděli ANO, představte se nám a zašlete nám svůj žiovotopis! V rámci rozšiřování stávajícího HR týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici: HR SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • zaštítění náboru - nábor a výběr nových zaměstnanců od nižších až po vyšší pozice
  • zajištění a zefektivnění personálních procesů
  • spolupráce při řešení personálních záležitostí
  • poradenství zaměstnancům v pracovně-právní oblasti
  • spolupráce na nových projektech
  • rozvoj a vzdělávání zaměstnanců
  • reporting

Co požadujeme?

  • člověka ideálně s vysokoškolským vzděláním a dobrou znalostí anglického jazyka
  • schopného kolegu, který má praxi v oblasti personalistiky výrobního prostředí a znalosti legislativy a zákoníku práce
  • týmového hráče, který má otevřené jednání a chuť spolupracovat napříč celou společností
  • přátelskou osobnost, se kterou je radost pracovat

Co nabízíme?

  • příležitost k růstu ve stabilní mezinárodní společnosti
  • pozitivní firemní kulturu
  • možnost využití celé řady benefitů např. příspěvek na penzijní připojištění, sportovní a kulturní akce, stravenky atd.
  • 5 týdnů dovolené, roční bonus dle výsledků společnosti

  • místo pracoviště: Plzeň