MANAŽER REALIZACE ZAKÁZEK - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Rozumíte elektrice a nebaví Vás práce v kanceláři? Pokud Vám nevadí cestování a máte zkušenost s vedením týmu, pak je tato pozice přesně pro Vás! Přední dodavatel energetického zabezpečení hledá posilu na pozici: MANAŽER REALIZACE ZAKÁZEK - ELEKTRO

Pracovní náplň

  • vedení týmu (do 10 lidí)
  • komunikace v rámci zakázky (od zadání až po realizaci)
  • výjezdy na místo realizace a specifikace se zákazníkem
  • řešení technických specifikací projektu
  • kooperace v rámci společnosti

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (elektro velkou výhodou)
  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • ochotu cestovat
  • praxi ve vedení týmu
  • řidičský průkaz sk. B
  • časovou flexibilitu
  • týmovost

Co nabízíme?

  • adekvátní finanční ohodnocení
  • služební auto i pro soukromé účely
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • mobilní telefon, notebook
  • přátelský kolektiv
  • místo výkonu práce - ČR (kancelář Brno-venkov)